• Wpisów:618
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis:4 lata temu, 14:37
  • Licznik odwiedzin:86 598 / 2673 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 


Cały mój świat
kruszy się w palcach
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 


Nienawiść jest wypluwana z naszych ust-
Ale nadal śpimy jak kochankowie.
 

 
"Polegałaś na czyimś słodkim sercu i zjadłaś całą garść tych pieprzonych cukierków"

 

 
"Jest mnóstwo rzeczy, których nie chcemy wiedzieć o ludziach, których kochamy."  • awatar pyxxy: Oj nie chcemy... Brązowa torebka:).
  • awatar Habujalaba: prawda.. cudowne zdjęcia :)
  • awatar Live, breathe, fashion: Coś złego dzieje się z tym pingerem i moje wpisy są ale po pewnym czasie znikają i nie mogę ich nawet odzyskać. Co jest grane?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (7) ›
 

 
"Mogę tylko patrzeć na siebie z boku, siedzieć przy swoim pustym korpusie i obserwować potoki łez, które nie przynoszą ulgi, ponieważ nikogo nie ma w środku. Odeszłam."


 

 

Wiem, że wszystkiego masz czasem dosyć-
Zrób to! Podnieś głowę i rozpuść włosy.

 

 
"Miała niezrównany dar rozśmieszania innych, ale musiała mieć wokół siebie ludzi, wciąż musiała mieć wokół siebie ludzi, żeby go demonstrować, co prowadziło naturalnie do tego marnotrawstwa czasu na lunche, kolacje, na te bezustanne przyjęcia, na rozmowy o głupstwach, na mówienie rzeczy, których nie myślała – cały czas spłycając inteligencję, stępiając bystrość sądu o rzeczach."


 

 
"Być może czasami najlepiej jest być niewidomym, wtedy widzi się rzeczy takimi, jakimi są naprawdę, a nie pozwala się oślepić ich wyglądowi."

 

 
"Znowu utykała, bo buty ją uwierały, miała zabandażowane nadgarstki, była znowu beznadziejnie przez świat i ludzi wydymana, znowu bezdomna, znowu skrzywdzona."

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Jestem tylko cieniem na Twej drodze życia i choćbym nie wiem jak się starała, zawsze nim pozostanę."


 

 


1. Szybka odżywka do włosów
Jedwab kolagen 16,50 zł


2. Garnier Fructis
Ekspresowa odżywka 14,44 zł

 

 
"Musisz się nauczyć walczyć. O wszystko. O siebie, o ludzi których kochasz, chronić ludzi których kochasz. Nigdy się nie poddawać, rozumiesz? Nigdy! Resztkami sił, zębami po asfalcie ale musisz walczyć."


 

 
"Niepewność - odkąd pamiętam to z oczu mi spędza sen, wszyscy pierdolą o stabilizacji, a ja jestem w szoku, bo nie znam jej. Może nie dojrzeje nigdy, a może kurwa za chwilę, niczego nie jestem pewna - moje życie to spacer po linie."
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
"Jeśli chcesz dać szansę zaistnieć komukolwiek innemu w Twoim sercu i umyśle, musisz zaakceptować to co się stało i rozpocząć wszystko od nowa. Jeszcze raz - i jak trzeba to następny."
 

 
"Pozbierałam kawałki, jakie pozostały z mojego dawnego, potłuczonego życia, i ulepiłam z niego nowe, lepsze, oparte na nowych fundamentach, zmierzające ku nowym celom. Dziś jestem nowym człowiekiem, mającym nowych przyjaciół, nowe pasje, nowe marzenia, nową filozofię życia. Odcięłam się od wszystkiego, co miało jakikolwiek związek z bolesną przeszłością, no, od prawie wszystkiego."
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›